Lokalizacja

Tu samochód nie będzie potrzebny. Doskonała lokalizacja naszego hotelu sprawia, że do DSC_2146najważniejszych atrakcji Krakowa dostaną się Państwo w kilka minut. Hotel WYSPIAŃSKI znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku Głównego, 10 minut od dworca kolejowego oraz 20 minut od Kazimierza – starej żydowskiej dzielnicy – serca nocnego Krakowa.

Zakwaterowanie

Budynek Hotelu Wyspiański to dzieło architektów okresu socrealizmu. Nie dajcie się jednak zwieść jego fasadzie! Wewnątrz to w pełni zmodernizowany obiekt, który z całą pewnością zasługuje na swoją kategorię trzech gwiazdek.

Na 4 piętrach zlokalizowanych jest 231 pokoi z łazienkami, a każdy z nich wyposażony w  TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz suszarkę do włosów. W pokojach klasy IMG_3295biznesowej znajdą Państwo dodatkowo czajnik, kawę i herbatę.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalne zniżki, a na indywidualną prośbę wstawimy do pokoju łóżeczko dla dziecka.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Hotel Wyspiański dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, rampy, podjazdy, przestronne pokoje z szerokimi drzwiami, oraz  przystosowanymi łazienkami .

Wyposażenie

Hotel WYSPIAŃSKI to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale również dobrze zorganizowane DSC_2555zaplecze konferencyjne, gastronomiczne i rozrywkowe. W budynku znajduje się kasyno, sklepy sportowe i oddział banku, a w samym hotelu Bar, galeria z pamiątkami oraz restauracja serwująca dania kuchni zarówno polskiej, jak i międzynarodowej.

Wyżywienie

W części gastronomicznej restauracja na 130 miejsc proponuje szeroki wybór dań kuchni europejskiej, drink-bar bogaty wybór trunków. Latem ogródek staje się lubianym miejscem spotkań zarówno krakowian jak i gości hotelowych.

Konferencje
DSC_2409
5 sal konferencyjnych, które oddajemy do Państwa dyspozycji , mieści w sumie 250 osób. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona  w nagłośnienie, ekran,  flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Kompleksowa obsługa stwarza możliwości organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Polonia, parter, max 50 osób
Warszawianka, parter, max 32 osoby
Polonia + Warszawianka, parter, max 96 osób
Złoty Róg, II p., max 80 osób
Legenda, III p., max 40 osób
Lajkonik, III p., max 24 osoby
Legenda + Lajkonik, III p., max 80 osób

Udogodnienia:
– bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
– Światło naturalne
– Zaciemnienie
– Klimatyzacja

– parking strzeżony przy hotelu